WYBIJAMY
TRENDY BRZMIENIE
NA 101,9 i 95,2 FM

facebook
Trendy App

Trendy Radio Player

Słuchaj Trendy w telefonie

Trendy Radio App
Telefon

Areszt dla sprawcy kradzieży rozbójniczej 13 Maja 2024

W miniony poniedziałek, dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o włamaniu do domu jednorodzinnego przy ul. Świętosława, w Dębicy. Policjanci, którzy interweniowali na miejscu zdarzenia, w rozmowie z właścicielem ustalili, że po powrocie do domu, zastał w nim nieznanego mu mężczyznę chcącego opuścić jego mieszkanie z przedmiotami, które zabrał. Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny i przestępca uciekł porzucając swoje łupy.

Funkcjonariusze gromadzili materiał dowodowy, który pozwolił im na wytypowanie sprawcy. 42-letni mieszkaniec Dębicy został zatrzymany następnego dnia. Trafił do policyjnego aresztu. Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczona substancja to mefedron.

Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty. W czwartek, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Jak się okazało 42-latek działał w warunkach recydywy, w związku z czym grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo.

zdjęcie_52804

Pogoda:

pochmurnie

17 °C pochmurnie

Komentarze czytelników

Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz