facebook
Trendy App

Trendy Radio Player

Słuchaj Trendy w telefonie

Trendy Radio App
Telefon

5 kierowców, za prędkość, straciło prawa jazdy 11 Maja 2026

Podczas minionego weekendu policjanci z dębickiej drogówki zatrzymali 5 kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość powyżej 50 km/h. Najwięcej, bo 130 km/h w obszarze zabudowanym i przy ograniczeniu do 50 km/h, miał na liczniku 32-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego kierujący Fordem. Został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Bielowy. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktami karnymi.

Następny kierujący to 42-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, który jechał Nissanem przez miejscowość Dęborzyn z prędkością 103 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Kierujący został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi. Kolejny to 38-letni mieszkaniec Jasła, który jechał Skodą w Bielowych z prędkością 111 km/h. Mężczyzna otrzymał od mundurowych mandat w wysokości 2000 złotych oraz 14 punktów karnych - wyjaśnia podkom. Jacek Bator, rzecznik prasowy KPP w Dębicy.

Wśród zatrzymanych byli również 34-letni mieszkaniec gminy Dębica, który przez Pustków podróżował Volkswagenem z prędkością 102 km/h oraz 28-letni obywatel Ukrainy, który Nissanem jechał przez Zasów z prędkością 108 km/h. Obaj kierowcy otrzymali mandaty w wysokości po 1500 złotych oraz 13 punktów karnych. Wszyscy zatrzymani przez policjantów kierowcy stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące, zostali ukarani mandatami oraz otrzymali punkty karne

Posłuchaj

podkom._Jacek_Bator,_rzecznik_prasowy_KPP_w_Dębicy

zdjęcie_76422

Pogoda:

pochmurnie

16 °C pochmurnie

Komentarze czytelników

Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz