WYBIJAMY
TRENDY BRZMIENIE
NA 101,9 i 95,2 FM

facebook

Atak z nożem w ręku 26 Lutego 2019

Pod koniec ubiegłego tygodnia tarnowska jednostka policji została powiadomiona o groźnym zdarzeniu - napaści z użyciem noża, do którego doszło na jednym z osiedli w Tarnowie. Dwóch powracających nocą do domu tarnowian, zostało zaatakowanych przez troje, ubranych w ciemną odzież napastników, z których jeden używając noża zadał 34-latkowi cios w okolicę obojczyka. O pomoc służb, dla mocno krwawiącego kolegi zwrócił się 41-latek. Pokrzywdzony z siedmio-centymetrową raną kłutą został przetransportowany na szpitalny oddział chirurgii. Na szczęście dla niego nóż ominął płuco, a rana okazała się nie zagrażać życiu. 
Pomimo późnej pory policjanci od razu rozpoczęli nocne działania przeszukując teren, śledząc zapisy monitoringu i ustalając ewentualnych świadków napaści. Podjęte czynności nie doprowadziły jednak do pożądanego skutku - po sprawcach nie było śladu. Przełom w sprawie i całkowity zwrot akcji nastąpił następnego dnia. Zajmujący się sprawą operacyjni z komisariatu Tarnów-Centrum ustalili bowiem, że do żadnej napaści nie doszło, a odpowiedzialną za aktualny stan zdrowia 34-latka jest … jego znajoma.  Okazało się, że pokrzywdzony w towarzystwie 45-latki i kolegów spożywał w jej mieszkaniu alkohol i to właśnie tam doszło do kłótni, podczas której wzburzona kobieta ugodziła go nożem.

Kobieta została zatrzymana, a niedługo potem usłyszała zarzut spowodowania obrażeń ciała, za który grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP Tarnów

zdjęcie_17480

Pogoda:

zachmurzenie małe

14 °C zachmurzenie małe

Komentarze czytelników

Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz