facebook
Trendy App

Trendy Radio Player

Słuchaj Trendy w telefonie

Trendy Radio App
Telefon

15-latek dla żartu powiadomił o podłożeniu ładunku wybuchowego 13 Maja 2026

Funkcjonariusze komisariatu na Nowym Mieście ustalili osobę, która dzwoniąc na numer szpitalnego oddziału ratunkowego jednego z rzeszowskich szpitali, powiadomiła o podłożeniu ładunku wybuchowego. Okazało się, że wykonany telefon był wynikiem zakładu 15-letniego mieszkańca Chojnic. Teraz, o losie chłopca zadecyduje sąd rodzinny.

W piątek przed godz. 23, na telefon służbowy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy ul. Lwowskiej, zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że w jednej z pracowni ma znajdować się ładunek wybuchowy. Chwilę później, ten sam rozmówca jeszcze raz skontaktował się z centralą szpitala informując, że poprzednie zgłoszenie było wynikiem zakładu o 100 złotych, a wszystko jest tylko żartem - wyjaśnia asp. Joanna Banaś z KMP w Rzeszowie.

Na szczęście w wyniku tego zgłoszenia nikt nie ucierpiał i nie było potrzeby zarządzenia ewakuacji pacjentów oraz personelu szpitala. Zawiadomieni o tej sytuacji policjanci z komisariatu na Nowym Mieście szybko ustalili, że osobą, która zgłaszała podłożenie ładunku wybuchowego był 15-letni mieszkaniec Chojnic. Teraz o ewentualnych konsekwencjach fałszywego zgłoszenia zadecyduje tamtejszy sąd rodzinny.

Posłuchaj

asp._Joanna_Banaś,_KMP_w_Rzeszowie

zdjęcie_76487

Pogoda:

pochmurnie

16 °C pochmurnie

Komentarze czytelników

Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz