facebook
Trendy App

Trendy Radio Player

Słuchaj Trendy w telefonie

Trendy Radio App
Telefon

RDOŚ odłowi 18 niedźwiedzi i obejmie je monitoringiem GPS 14 Maja 2026
zdjęcie_76506

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie planuje odłowić i objąć monitoringiem GPS 18 niedźwiedzi brunatnych z południowej części Podkarpacia. Decyzja ta zapadła po śmiertelnym ataku drapieżnika w Płonnej oraz w związku z coraz częstszym podchodzeniem tych zwierząt pod domostwa. O szczegółach tych działań mówił dziś w rozmowie Łukasz Lis, rzecznik prasowy RDOŚ w Rzeszowie. 

Posłuchaj

ROZMOWA_DNIA_14_maja

Pogoda:

pochmurnie

16 °C pochmurnie

Komentarze czytelników

Ilość komentarzy: 0

Dodaj komentarz