facebook
Trendy App

Trendy Radio Player

Słuchaj Trendy w telefonie

Trendy Radio App
Telefon

O nas

Już od dłuższego czasu jesteśmy z Wami na falach eteru i oddajemy Wam także do dyspozycji naszą stronę internetową.

To właśnie tutaj znajdziecie wszystko o nas! Na bieżąco informujemy, co „w trawie piszczy” a właściwie w regionie, bo region to nasz priorytet.

Macie tutaj także możliwość posłuchania nas on-line, obejrzenia wywiadów z ciekawymi ludźmi i, co najważniejsze, możecie także do nas napisać poprzez prosty w obsłudze komunikator. Codziennie czekamy również na Wasze telefony i zgłoszenia tematów, z którym nasi reporterzy udadzą się na miejsce.

Naszą misją jest zawsze i wszędzie trzymanie ręki na pulsie, po to abyście dzięki nam mogli być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół.

Program adresujemy do ludzi w wieku 20 – 60 lat. Prezentujemy audycje publicystyczne, społeczne, kulturalne, edukacyjne, sportowe i dużo dobrej muzyki. To właśnie muzyka jest tym, co nas wyróżnia na tle innych stacji radiowych. Lata 80., 90., dance, z domieszką rocka, u nieco starszych przywołują najpiękniejsze wspomnienia, młodszym słuchaczom sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. Jednakowo wszystkich, bez względu na płeć czy wiek, wprowadzają w doskonały nastrój.

Sukcesywnie wprowadzamy na naszą antenę nowe programy, bo chcemy być blisko Was. W programie „Godzina z samorządem” rozmawiamy na tematy związane z problemami gmin oraz miast. Od poniedziałku do piątku po godzinie 8:00 możecie posłuchać rozmów z osobami, które tworzą lokalną społeczność, a w programie
„Z Trendy Radiem wiesz więcej” eksperci odpowiadają na Wasze pytania.

 

Nasi dziennikarze to ekipa entuzjastów, pasjonatów radia, ludzi i życia.

Trendy Radio jest dla Was, o Was i z Wami!