Słuchaj Trendy w telefonie

Trendy Radio App
Telefon

IV liga: Cosmos Nowotaniec rzutem na taśmę wygrał w Ropczycach 24 Maja 2016

W kolejnym meczu czwartej ligi podkarpackiej Cosmos Nowotaniec pokonał na wyjeździe Błękitnych Ropczyce 3:2.
Błękitni Ropczyce - Cosmos Nowotaniec 2:3 (1:0)
1:0 Szewczyk 2
1:1 Zarzyka 50
2:1 Zawiślak 56
2:2 Małyk 73
2:3 Zarzyka 90+3

Błękitni: Kosiba - Waszczuk, Pokrywka, Wolak, Bonowicz - Darłak (75 Kukla), Kozioł, Sulisz, Ochał (77 Rogala), Orzech - Szewczyk (52 Zawiślak).
Cosmos: Krawczyk - Majka (46 Hirka), Osiniak, Sobota, Wójcik - Pluskwik, Rutyna, Kuzicki, Laskowski (89 Nikody) - Zarzyka, Małyk.

Bohaterem meczu okazał się Ireneusz Zarzyka, który dwukrotnie trafił do siatki. Już w 2. minucie Jakub Szewczyk dał prowadzenie Błękitnym. Tuż po przerwie wyrównał trener Cosmosu, ale ta radość nie trwała zbyt długo. W 55. minucie ropczycanie znów prowadzili po golu Dawida Zawiślaka. Kwadrans przed końcem na 2:2 strzelił Andrij Małyk, a kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów w doliczonym czasie decydujący cios zadał Ireneusz Zarzyka i komplet punktów pojechał do Nowotańca.

Komplet wyników XXVI kolejki: Sokół Nisko - Przełom Besko 7:1; Jedność Niechobrz - LKS Skołoszów 2:1; Sokół Sokolniki - KS Wiązownica 0:3; Kolbuszowianka Kolbuszowa - Bukowa Jastkowice 3:1; Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce 1:2; Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 0:2; Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 3:0.

1. Cosmos 61   50-21
2. Sokół N. 57   55-25
3. Pisarowce 48   47-34
4. Crasnovia 46   46-24
5. Wisłok 42   44-33
6. Stal 39   34-27
7. Wiązownica 38   34-32
8. Rzemieślnik 38   45-32